Léčivé divadlo Gabriely Filippi: Andělé v mém srdci

filippi

Gabriela Filippi a její Léčivé divadlo nabídne představení Andělé v mém srdci ve čtvrtek 26. května od 19 hodin.

Ve čtvrtek 26. května od 19 hodin nabídne Vzdělávací centrum Na Karmeli divadelní představení Andělé v mém srdci. Půjde o skutečné příběhy žen, které od dětství komunikují s anděly a duchy zemřelých. Skrze jejich dar můžeme nahlédnout do světa, který nás obklopuje, ale většině očí je neviditelný. Léčivé divadlo se s láskou a humorem zaobírá otázkou, proč jsme tady a inspiruje nás při hledáni našeho místa ve stvoření. V běžném životě jsme obklopeni civilizačními formami a jsme zahlceni povinnostmi, v Léčivém divadle máme možnost se na chvíli zastavit a znovu nalézt sami sebe.

Změna, inspirace se může dostavit skrze emocionální prožitek, kdy si divák uvědomí, že se setkal se svou duší. Ve druhé části představení jsou zváni hosté s duchovním přesahem, znalostmi a zkušenostmi z různých alternativních oborů, s nimiž si Gabriela povídá o jejich životě, práci a poznání. Jedná se o léčitele, terapeuty, astrology, profesory, lékaře ale i vědce, kteří jsou si vědomi, že jejich obory jsou součástí stvoření a jsou schopni je nahlížet alternativním způsobem. Diváci také mají možnost se zapojit s vlastními dotazy. (120 min.) Vstupné 180 Kč

Předprodej vstupenek na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli každý všední den od 8 do 15.30 hodin.

Vstupenky lze také zakoupit v síti Ticketpro.

 

 

 

 

Tomáš Matonoha v představení Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská

DSC_3051

Tomáš Měcháček v roli Věry Čáslavské a Tomáš Matonoha jako nezapomenutelný Gustáv Husák. Přijďte se pobavit originální komedií divadla Komediograf.

Ve středu 8. června od 20 hodin uvede Vzdělávací centrum Na Karmeli komedii Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská. Gustav Husák a Věra Čáslavská – dva protipóly jednoho období. Anoda a Katoda. Není lepší zadání pro grotesky. Není lepší východisko pro klauny. Originální zpracování naší nedávné minulosti. Gustav Husák jako komik. Nejpomalejší komik na světě. Tak dlouho ve funkci, až je směšný i sám sobě. Nehrozí to i dnes? Komunista versus gymnastka. To tady ještě nebylo. Anebo bylo? Populární Tomáš Matonoha v roli Gustáva Husáka, v roli Věry Čáslavské Tomáš Měcháček.  (100 minut)

Vstupné: 280 Kč

Předprodej vstupenek na recepci Vzdělávacího centra Na Karmeli od 9. 5. 2016

Vstupenky lze také zakoupit v síti Ticketpro.

Trapas nepřežiju aneb Ten řízek nezvedej!

glkl

Trapas nepřežiju Aneb Ten řízek nezvedej! je zábavné představení na téma etikety a slušného chování s Michaelou Dolinovou.

Vzdělávací centrum Na Karmeli připravilo ve středu 15. června 2016 od 9 hodin divadelní představení pro školy s názvem Trapas nepřežiju aneb Ten řízek nezvedej! Rychlá pomoc slušného chování v autě, na rautu, v kině i na schůzce. Základy etikety snadno, vtipně a rychle pod taktovkou Michaely Dolinové a Ladislava Ondřeje. (70 min.)

Vstupné: 65 Kč

 

Divadelní show – Já Jůtuber LIVE

Obrázek1

V rámci první divadelní show vystoupí Premi a Prooxy z Madbros, Vlada Videos, House z Minecraft Box, All Sarah All a Anna Šulcová.

V úterý 21. 6. 2016 od 9 hodin nabídne Vzdělávací centrum Na Karmeli první živou divadelní SHOW s Jůtubery na světě. Nejen mladí diváci nakouknou za oponu fenoménu zvaný YouTube a zjistí jak se stát úspěšným JůTuberem a jaké desatero pravidel by měl znát každý dobrý Jůtuber nejen na internetu. Bonusem jsou zásady bezpečného chování na internetu, které poodhalí známé tváře jako Premi a Prooxy z Madbros, Vlada Videos, House z Minecraft Box, All Sarah All a Anna Šulcová. (90 min.), 100 Kč

 

Mobilní planetárium v kostele sv. Bonaventury

od_struny_a__po_vesm_r_jak_si_p_edstavit_nep_edsta_4f8ff0c199

Mobilní planetárium nabídne nejen hvězdnou oblohu, ale také řadu dalších vzdělávacích filmů pro malé i velké diváky.

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve od 6. do 19. června 2016 do kostela sv. Bonaventury na unikátní promítání v mobilním planetáriu. Přijďte si užít sférické promítání vzdělávacích filmů nejen o hvězdách a vesmíru na planetární kupoli. Spatřit budete moci lety do vesmíru, Původ života a mnoho dalších filmů. Vhodné pro všechny věkové kategorie, (seznam jednotlivých projekcí viz. níže).

Otevřeno denně od 10 do 17 hodin. 
Vstupné: 90 Kč
Celý příspěvek